• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Робота з обдарованими учнями

Діти - гордість нашого ліцею!

/Files/images/gramoti/Самойленко.jpg


Починаючи з 2016 року працюю факультативно з учнями 6-11 класів по підготовці до олімпіад з інформатики та участі у конкурсі наукових робіт МАН. Найбільш успішним серед дітей 6-8 класів став Самойленко Давид, учень 8-В. Кожен рік бере участь у міських та обласних олімпіадах з інформатики і займає призові місця. Дитина обдарована і з математики, фізики, тому ці знання стають йому у нагоді в розв'язанні олімпіадних завдань./Files/images/gramoti/Самойленко_інф.jpg

У 2018 році Давид став призером (3 місце) в обласній інтернет-олімпіаді з програмування, та в 2019 році посів 3 місце в обласній олімпіаді з інформатики.


/Files/images/одарен2.jpg
У 2010-2011 р. в школі проводилося безліч олімпіад, конкурсів, підсумки яких порадували учнів, вчителів та батьків призовими місцями.

Особливо хочеться відзначити учня Куксу Вячеслава (випускник-2011), який посів перше місце на обласній олімпіаді з програмування. У березні він представляв нашу школу на Всеукраїнській олімпіаді у Черкасах.

Вячеслав з 7 класу почав додатково працювати в школі олімпійського резервуі під керівництвом Лисенко Т.І. - викладача інформатики Кременчуцького педучилища. Наполеглива колективна праця учня і двох вчителів кожен рік приносила призові місця на обласних змаганнях. Двічі Вячеслав був учасником Всеукраїнської олімпіади, неодноразовим участником обласного конкурсу МАН з інформатики. Зараз він навчається у Київькому політехнічному університеті на факультеті інформатики та обчислювальної техніки.


/Files/images/Богдан(Крутой автомобиль).jpg
Випускники залишають рідну школу, а їм на зміну приходить нове талановите покоління учнів. З 7 класу Зданєкін Богдан навчається у гуртку "Оператор ПК" і відвідує уроки програмування. Знадобився лише рік, щоб Богдан виборов призове місце на районній олімпіаді з інформатики (2011 р.). Серед учнів 8 класів він посів почесне 3 місце. Богдан багато працює самостійно, вивчає цікаві алгоритми за допомогою інтернету та архіву олімпіадних завдань різних рівнів, що збереглися у мене з 1995 року. Учень надзвичайно перспективний і талановитий у математиці, фізиці. Планує пов'язати своє захоплення інформатикою з майбутньою професією.


/Files/images/полина.jpg

Випускниця 2008 р. Святенко Поліна здобула для школи комп'ютерний клас (15 ПК) у конкурсі есе "Samsung. Назустріч знанням".
Нагородження відбулося у Києві. Сертифікат на отримання техніки вручала координатор проекту Тетяна Нанаєва.
Комп'ютери встановлені у школі - так у нас з'явився другий кабінет обчислювальної техніки.
Дякуємо Поліні і Samsung!
Події про цей конкурс були висвітлені у журналі hi-Tech за грудень 2007, ЗМІ Полтавщини.

Кременчуцькі газети, зокрема "Телеграф", писали такі статті/Files/images/из газеты.jpg


/Files/images/oli1.jpg/Files/images/oli2.jpg/Files/images/порублев.jpg
У 2011-2012 навчальному році працюю з учнями 7-8 класів по підготовці до олімпіади з програмування. Багато корисного у книзі по програмуванню Мозгового, збірках олімпіадних завдань Порубльова, Мельника.
Активно використовую у роботі сайт Всеукраїнської інтернет-олімпіади з програмування


м. Вінниця:http://www.olymp.vinnica.ua а також сайт для дистанційной перевірки розв'язків олімпіадних завдань:
http://www.e-olimp.com.ua


Таблиця досягнень учнів 2005-2011

Таблиця досягнень учнів 2010-2015

Дипломи олімпіад з інформатики та ІКТ за 2015 рік:


/Files/images/gramoti/tarasova.jpg/Files/images/gramoti/davidenko.jpg/Files/images/gramoti/zdanekin.jpgСертифікати з XIII Міжнародного конкурсу по веб-дизайну

/Files/images/grafka/res_blizn.jpg/Files/images/grafka/res_Tarasova.jpg/Files/images/grafka/res_laguta.jpg/Files/images/grafka/Тарасова_диплом2015.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1422

Коментарi

 • Meggwally

  2018-02-21 11:48:35

  Plumboautomaten ble lansert hos Norgesspillcom i gar og na har du muligheten til a spille gratis pa nyheten. [url=http://rocketslots.co/golden-era-spilleautomater/2374]golden era spilleautomater[/url] [url=http://slotbox24.co/spilleautomat-lovgivning/4036]spilleautomat lovgivning[/url] Bet24 Bingo gir vare lesere en eksklusiv bingobonus Den er til og Send sa en epost til bingobonusbet24com med emnet: Norsk-Bingo-€10 gratisbonus 3. [url=http://turbospinz.co/backgammon-spill/4645]backgammon spill[/url] [url=http://rocketslotsnow...

 • feenAmemy

  2017-02-04 22:45:17

  http://kellops.free.fr/SilverBull$/index.php?file=Members&op=detail&autor=ifydaw...

 • CheefeFup

  2017-01-29 05:00:20

  http://www.herniatalk.com/hernia-discussion/1618-natelefony-pl-programowanie-aplikacji-mobilnych.html...

 • Борис Стринжа

  2012-03-04 19:08:34

  Ввел в гугл свою фамилию и оказался здесь, очень приятно Светлана Николаевна, что не забываете про нас!!...