Семінари

Переглянути презентацію до виступу Лагути С.М.

/Files/images/семинар.jpg

17 травня 2011 року на базі Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 "Вибір" ім. М.Г. Неленя відбулася перша частина інструктивно-методичної наради з проблеми "Реалізація програми Intel "Навчання для майбутнього".
На високому науково-методичному рівні виступили учасники наради з питань використання інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних дисциплін.


Урок безпеки в інтернеті від Київстар

/Files/images/урок киевстар.jpgКоманда 7-В ЗОШ 17
27.09.11 у школі відбувся урок-вікторина для 7 класу від компанії Київстар про безпеку дитини в інтернеті. Урок проводився в мультимедійному кабінеті з використанням інтерактивної дошки для зв'язку з учнями м. Севастополя. Дискусія була побудована у вигляді телеконференції Київ - Кременчук - Севастополь. Учні міст-учасників по черзі відповідали на запитання про правила поведінки в інтернеті, історії інтернета. На уроці були присутні вчителі школи, репортери місцевих газет, Харківських представництв ЗМІ. Урок пройшов у святковому настрої. Учні представили рідну школу гостям, підготували девіз команди, завзято обговорювали питання. По результатам перемогу здобули учні Кременчука.

Прес-реліз семінару

Проект інформаційного освітнього простору школи (педрада 21.10.11)

/Files/images/ккк.jpeg
Мета створення інфомаційного простору школи на 2011-2016 рр.:
підвищення якості навчального процесу в умовах використання інформаційних технологій; створення технічних умов впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес; інтеграція педагогічних та інформаційних технологій; технологізація навчання та використання іформаційно-комунікаційних засобів у керуванні навчальним закладом.

Презентація до виступу Лагути С.М.
Проект розвитку інформаційного простору школи
Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi