Про автора

/Files/images/мое фото.jpg У 1984 році закінчила Харківський Ордена Леніна Політехнічний інститут імені Леніна з дипломом інженера-системотехніка. Про роботу в школі навіть не думала.
З 1986 р. працювала на Кременчуцькому вагонобудівному заводі програмістом. Цей досвід став у нагоді при підготовці учнів до олімпіад з програмування, у конкурсах МАН.
У 1995 р. непередбачувані життєві шляхи привели до шкільного порогу. З цього року і працюю у дружньому колективі ЗОШ № 17 вчителем інформатики. Зростала творчо і професійно разом з учнями і на уроках, і на перервах. Вчила і вчилась сама.
З 2005 року затверджена районним тренером програми "Intel. Навчання для майбутнього". Разом з колегами навчаю вчителів міста проектній діяльності. У 2008 році була делегатом I-го Міжнародного форуму вчителів (м. Київ), працюючих за програмою Intel.
З 1998 року працюю в колективі районного і обласного журі олімпіади з інформатики. У 2007 році працювала в оргкомітеті XX Всеукраїнської олімпіади з інформатики (м. Кременчук). Підготувала 21 районних, 8 обласних призерів, а також одного призера і 5 учасників Всеукраїнської олімпіади; 3-х призерів обласних конкурсів МАН і 2-х учасників Всеукраїнського етапу конкурсу МАН.
Намагаюсь не тільки надати учням знання, а й навчити ними користуватися у повсякденному житті.


Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Педагогічний стаж: 24 роки
Нагороди: грамоти районного відділу освіти, грамоти ПОІППО, грамота обласного управління освіти, подяка Міністерства освіти і науки України
Проблема: використання методу проектів на уроках інформатики

Педагогічне кредо:


Інформаційні технології у школі - це необхідність для сучасного життя,
Бо як тепер зерно знання посієш в полі - віддячить щедро Українськая земля!
І зорі наші, і Всесвіт наш, широкий простір - аж до небокраю...
А поряд з учнем і учитель наш - знайти себе у цім житті допомагає.
Кiлькiсть переглядiв: 307

Коментарi